Menu
Zoeken Annuleer

Het Management Team vergadert maandelijks onder leiding van het College van Bestuur.

Samenstelling Managementteam SKBG onderwijs:

Mevrouw E. Barink | Directeur R.K. BS John F. Kennedy 
Leeuweriklaan 21
7203 JD  Zutphen | 0575. 516817 
www.jfk.skbg.nl 
e.barink@skbg.nl

Mevrouw M. Vriezekolk I Directeur Walter Gillijnsschool 
Rietbergstraat 2
7201 GJ   Zutphen |  0575. 516310
www.wgs.skbg.nl
m.vriezekolk@skbg.nl

Mevrouw H. van Soldt | Directeur R.K. Daltonschool De Vlier
Vlierstraat 7
7101 TR   Winterswijk | 0543. 515585
www.devlier.skbg.nl
h.vansoldt@skbg.nl

De heer Tim ten Pas | Directeur BS St. Jozef
Dijkstraat 6
7121 ET  Aalten | 0543. 472928
www.stjozef.skbg.nl
t.tenpas@skbg.nl

Mevrouw E. IJsseldijk | Directeur BS De Kleine Wereld
Jachtlustplein 30C
7391 BW   Twello | 0571. 272284
www.dekleinewereld.skbg.nl
e.ijsseldijk@skbg.nl

Mevrouw B. Grob | Directeur BS St. Jozef 
Schoolstraat 1
7101 GB  Winterswijk | 0543. 532747
www.jozefww.skbg.nl
b.grob@skbg.nl

Mevrouw M. de Vries | Directeur Daltonschool i.o. Willibrordus
Nieuwe Weg 11
7261 NL  Ruurlo | 0573. 452035
www.willibrordus.skbg.nl
directie@willibrordus.skbg.nl

Mevrouw M. van Zellingen | Directeur Oecumenische Basisschool 
Meengatstraat 23
6971 VD   Brummen | 0575. 563527
www.oecumenischebs.skbg.nl
m.vanzellingen@skbg.nl

Mevrouw L. Teelen | Directeur R.K. BS De Kopermolen
Kopermolenweg 8
7382 BP  Klarenbeek | 055. 3011462
www.dekopermolen.skbg.nl
l.teelen@skbg.nl

Mevrouw H. Hendriks | Directeur R.K. BS De Achtsprong
De Brink 126
7206 KD   Zutphen |  0575. 524213
www.deachtsprong.nl
h.hendriks@skbg.nl

Mevrouw E. de Haan | Directeur BS St. Martinus
Deventerweg 18
7383 AB  Bussloo |  0571. 261510
www.martinusbussloo.skbg.nl
directie@stmartinus.skbg.nl

Mevrouw E. de Haan | Directeur BS Antonius
Kerkstraat 36
7396 PH  De Vecht |  055. 3231369
www.antonius.skbg.nl
directie@antonius.skbg.nl

Mevrouw R. Achterkamp | Directeur BS De Scheperstee 
Landweer 2 
7232 CT  Warnsveld | 0575. 527154 
www.descheperstee.skbg.nl
directie@descheperstee.skbg.nl

Mevrouw C. Woudstra | Directeur R.K. BS Martinus
Kerklaan 12
7391 AN  Twello | 0571. 271408 
www.martinustwello.skbg.nl
c.woudstra@skbg.nl

De heer A. de Groot | Directeur BS St. Joseph a.i. 
Prins Frisolaan 12A
7242 GZ  Lochem | 0573. 252439 
www.stjoseph.skbg.nl
a.degroot@skbg.nl

Mevrouw H. Gesthuizen | Directeur BS De Hoge Voorde 
Het Hoge 36
7251 XX  Vorden
www.dehogevoorde.nl
h.gesthuizen@skbg.nl

Mevrouw M. Berendsen | Directeur Kwaliteitszorg
Rijksstraatweg 119A | 06. 15947986
7231 AD  Warnsveld
m.berendsen@skbg.nl

Mevrouw M. Schotman | HRM adviseur
Rijksstraatweg 119A | 06. 81909897
7231 AD  Warnsveld
schotman@skbg.nl